Siparişiniz onaylandıktan sonra aynı gün içerisinde veya ertesi gün içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilir.

İnternet sitemizden yaptığınız alışverişin 100TL ‘yi geçmesi durumunda ücretsiz kargo seçeneğimizden yararlanabilirsiniz. Siparişinizin 100TL altında olması durumunda kargo bedeli 5TL olarak alışverişinize eklenecektir. Tüm siparişleriniz UPS Kargo ile gönderilmektedir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip kodu sistem üzerinden görülebilmekte ve e-mail ile de tarafınıza iletilmektedir. Kargolarınızı https://www.ups.com.tr/ adresinden takibini yapabilirsiniz.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Ezilme, yırtılma veya vuruk gibi hasarlar olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz ve sitemizde bulunan ürün iade formunu doldurunuz.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

Teslimat Bilgileri 

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından kredi kartı ödemesi onay bilgisi alınmasını takip eden, banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişleriniz ise, ödemenin hesabımıza geçmesi ile kesinleşmiş olup, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi günleri saat 11:00′ ten sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava! Kapat